категорії: блоґ-запис

Рагулі проти рагулів

теґи: рагулі

 

if(window.savefrom__lm){savefrom__lm.setLanguage('ru'); savefrom__lm.useSmallButton = true; savefrom__lm.modifyTextLink = false; savefrom__lm.go();} Герман кличе рятувати націю від алкоголізму і Поплавського

Заступник глави Адміністрації Президента України Ганна ГЕРМАН вважає, що потрібно «скорочувати несмак в українській культурі».

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона заявила журналістам у Каневі Черкаської області.

За словами Г.ГЕРМАН, «університет ПОПЛАВСЬКОГО» (Київський національний університет культури і мистецтв, ректором якого є Михайло ПОПЛАВСЬКИЙ – УНІАН) потрібно «скоротити як несмак в українській культурі».

«На мою думку, цей заклад культивує все те, від чого треба відмовитися Україні. Але це лише мої ідеї. Коли на пляшці горілки клеють фото матері – це злочин проти нації. Ми повинні рятувати націю від алкоголізму, і коли мама рекламує отруту для своїх дітей – це злочин. ПОПЛАВСЬКИЙ наносить колосальної шкоди українській культурі. Вірка СЕРДЮЧКА – це хірург, вона показує негативні явища, висміює їх, а він (М.ПОПЛАВСЬКИЙ – УНІАН) це культивує. Це розсадник кічу, несмаку і голих дівок. Тому СЕРДЮЧКА – це талант, а ПОПЛАВСЬКИЙ культивує кічугу. Я його прийняти не можу і ніколи не зможу», – сказала Г.ГЕРМАН.

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-392405.html if(window.savefrom__lm){savefrom__lm.setLanguage('ru'); savefrom__lm.useSmallButton = true; savefrom__lm.modifyTextLink = false; savefrom__lm.go();}